• (033) 22-01-715
 • (067) 532-91-35
 • (095) 260-47-75
 • (093) 170-30-45
 • (098) 234-98-45
 • (099) 49-175-29
понедельник - воскресенье:
8.00 - 21.00
(без выходных)
г. Луцк
Каталог товаров
Заказать просчет
0
Каталог товаров
 • (033) 22-01-715
 • (067) 532-91-35
 • (095) 260-47-75
 • (093) 170-30-45
 • (098) 234-98-45
 • (099) 49-175-29
г. Луцк
Заказать просчет
0 Итого:
0.00 грн.
Скачайте полный прайс с ценами
Всегда самая выгодная цена
Скачать
Каждый строитель своего счастья, а мы поможем подобрать материалы
График работы
Профессиональная консультация и просчет по материалам с 8:00 до 21:00 ЕЖЕДНЕВНО
24 области Украины
Работаем с 2013 года и реализуем стройматериалы на всей территории Украины
Доставка день в день
Удобное расположение складов, оперативная доставка и занос материалов
Ассортимент
Более 15000 товарных позиций для ремонтных работ любой сложности
Оплата
Все варианты оплат: наличными при получении, на карту, либо безналичный расчет
Стоимость
Всегда выгодные цены на стройматериалы и скидки для оптовых клиентов
Каталог товаров
Двор и огород

Будівельний магазин КУБ - найкращі будівельні матеріали у Луцьку

Якщо Ви плануєте косметичний ремонт, або повномасштабне будівництво, то ми допоможемо! Будівельний магазин в Луцьку «КУБ» зібрав на сторінках сайту все необхідне для того, щоб забезпечити будівельний майданчик матеріалами в повному обсязі. Для замовлення будь яких позицій немає необхідності виходити за межі дому. Просто завантажте віртуальну «Газель» бажаними позиціями і за короткий проміжок часу зустрічайте товар в обраному для отримання місці.

Як працює магазин будівельних матеріалів «КУБ»

Кожен, хто хоч раз проходив через організацію і проведення ремонтних та будівельних робіт знає, що професійність виконавців та якість будівельних матеріалів – це два основоположних момента, які стають гарантією належного виконання кожного з етапів будівництва. Ремонт, а тим паче зведення нового дому робиться з надією на довготривалу експлуатацію без прикрих помилок і їх постійного виправлення.

Ми не можемо відповідати за будівельників та за їх сумлінну роботу, але можемо гарантувати якість будматеріалів, які ви придбаєте у нас. Критичне відношення до якості представлених товарів гарантує, що на буд майданчику з нашою допомогою опиняться лише оригінальні та довговічні будівельні матеріали в Луцьку.

Магазин «КУБ» працює безпосередньо з виробниками, а отже наші ціни не включають в себе декілька етапів підвищення через наявність безлічі посередників. Ми пропонуємо будівельні матеріали в Луцьку від таких виробників як  Ceresit, Knauf, Sniezhka, Bostic, Ursa, Dufa, Століт, Момент, Майстер та інших. Також, пропонуємо купити матеріали оптом. Замовлення доставки в будь яку точку по місту та області – одна з головних переваг співпраці з нами.

Чому варто вибрати саме будівельний магазин «КУБ»

Магазин будматеріалів в Луцьку «КУБ» – це не тільки місце, де можна вигідно придбати будівельні матеріали преміальної якості. У нас в будь-яку хвилину отримати необхідну інформацію про кожну з представлених в наявності товарних позицій.

Ми працюємо на ринку вже 5 років і за цей час встигли завоювати прихильність тисячі покупців. Ведемо постійну роботу над вдосконаленням якості обслуговування та розширення товарного асортименту, адже без розвитку неможливо залишатися конкурентоздатними та затребуваними потенційними і постійними клієнтами.

Купити будматеріали в Луцьку в магазині «КУБ» найкращий вибір, тому що:

Асортимент, оплата і доставка будматеріалів в Луцьку

Буд база «КУБ» пропонує широкий вибір будівельних матеріалів, асортимент яких налічує більш ніж 5000 позицій. Для купівлі всього необхідного достатньо лише скористуватися зручним меню зліва на сайті, та вибрати все зі списку запланованих позицій, починаючи з матеріалів для початкового будівництва і закінчуючи товарами для оздоблювання. Товарні категорії включають:

Згідно з нашими умовами замовлення та оплати, оформлення відбувається безпосередньо з продавцем-консультантом або на сайті магазину. У випадку оформлення заявки за допомогою онлайн форми, наші менеджери обов’язкову зв’язуються з покупцем для підтвердження та уточнення деталей доставки. Для зручності завершення угоди пропонуємо декілька способів оплати. Забрати придбані позиції можна двома способами: зі складу та оформити доставку в будь-яке зручне місце.

Здійснюємо доставку як по місту Луцьк так і по області. 

 

Главная Строительный магазин ☜❶☞ г. Луцк